VojtechKotous Datum: 26. 5. 2010

Náš tým odstartoval na dalším závodě truck trialové sezóny, tentokrát na mistroství Evropy.

První evropský závod se již tradičně konal na francouzské půdě v městečku Mantalieu. Tomáš s Ondrou potvrdili, že jsou na evropu připraveni a že chtějí obhájit titul z loňského roku. Už od začátku prvního závodního dne se umístili na prvním místě a to si dokázali udržet po zbytek závodu. Byl to však velice těžký boj, zvláště s německou posádkou číslo 203 Jörga Grafeho. V tomto boji byli však vytrvalejší a přesnější Tomáš s Ondrou a v poslední sekci vyhráli pouze o 5 bodů. Výsledek bodového rozdílu dokazuje, že závod byl velice napínavý až do posledních chvil. Dá se však očekávat, že v příštím závodě v německém Crailsheimu bude chtít Jörg Grafe za každou cenu vyhrát a že to bude ještě tvrdší boj. Nasvědčuje tomu i výrok Jörga, který po závodě řekl že mu ani tak nevadí, že nezískal titul v minulém roce, ale že od doby co naše posádka jezdí evropský pohár nebyl první a nedokázal Tomáše porazit.

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.