VojtechKotous Datum: 31. 5. 2011

Truck Trial Mohelnice 2011Hattrick letošní sezóny, i tak by se dal nazvat třetí závod, který kluci měli v kalendáři letošní sezóny.

Závod probíhal na motokrosové trati v Mohelnici u Olomouce, která byla skvěle připravená a sekce zde byly místy opravdu náročné. Celkově byl závod výborně zorganizovaný. Byli zde připravený různé zábavné atrakce pro diváky, kterých bylo opravdu hodně. Neoficiální číslo je za první závodní den někde okolo 5000, což je na český truck trial opravdu vysoké číslo.

K samotnému výkonu Tomáše s Ondrou se dá jen těžko něco dodat. Kluci si vedli výborně celou dobu. Je sice pravda že kolegové z evropského mistrovství Bohouš Čáp a Dana Hlínová drželi s našim Unimogem krok, ale nakonec podlehli a náš tým se tak mohl radovat z dalšího prvního místa, které nám přineslo cenné body do českého poháru. Další závod se jede 11.-12.06 ve francouzském Montalieu a víkend na to (18.-19. 06) v Krásné Lípě u Chomutova. Více ze závodu v Mohelnici prozradí samotné fotografie.

Mohelnice 2011

Comments are closed.