VojtechKotous Datum: 27. 9. 2012

Letos se na Europa Truck Trial zorganizovalo vyhlášení, které si zaslouží samostatný článek. Vždyť na kterém vyhlášení jste měli k dispozici obrovskou halu s letadly na stropě a vítězné trucky přímo u pódia?

Ještě než sem napíšu oficiální důvod, proč se nebude Tomáš Pražáka s Ondřejem Vodičkou účastnit posledního závodu Českého Truck Trialu v Kladně, rozhodl jsem se, že nejprve budu publikovat další dva články. První článek je ten dnešní s názvem Letadla na stropě a trucky v hale = vyhlášení 2012 a ten druhý se bude týkat druhé české posádky, která se také účastní Europa Truck Trial. Vraťme se ale k tématu tohoto článku.

 

Proč vlastně psát článek o samotném vyhlášení? Jednak proto, že už jenom to, že se Tomáš s Ondřejem stali již počtvrté v řadě mistry Evropy, si zaslouží i samotný článek z vyhlášení, ale jednak i proto, že i vyhlášení na Truck Trialu může mít určitou úroveň. Nechci tím teď nějak odsuzovat vyhlašování na jednotlivých závodech. To rozhodně ne. Ale chci spíše poukázat na to, že celkové vyhlášení mohou mít a jistě si i zaslouží mít, určitou úroveň. Řekněte sami, přeci si to vítězné posádky po celé sezóně jistě zaslouží ne?


A jak tedy vypadalo vyhlášení?

Po ukončení závodu se na vítězné trucky přidělali červené značky a odvezli se směrem do showroomu (předváděcí hala určená k prodeji automobilům) poblíž Crailsheimu. Tato hala však byla prvotřídně vybavena. V přízemí byl bar a vchod do vedlejší restaurace, uprostřed haly bylo postaveno pódium s pultíkem pro DJ-je pro následující afterparty. Po bocích byla vystavena mistrovská auta a nad nimi se vznášela historická letadla. Celou halu si bylo možné prohlédnout z balkónku, kde byl další bar. Vše bylo velice dobře zorganizované a vyhlašování začalo přesně v tolik hodin, v kolik se psalo na rozpisech. Cesta z této haly zpět do depa (samozřejmě i z depa do haly) byla zajištěna organizátory Europa Truck Trial. Všichni si tak mohli užívat vítězné euforie, jak se při takové akci patří. Nicméně k dotvoření představy Vám poslouží fotografie. Co říkáte na takové vyhlášení? Líbí se Vám, nebo si myslíte, že je to jen vytahování se? K diskuzi využijte komentáře pod tímto textem.

Dále se můžete těšit na:

Druhá česká posádka na Europa Truck Trial

Důvod proč se neúčastníme posledního závodu v Kladně

Jak vypadal poslední závod Českého Truck Trialu

Čtěte také:

Jak trávil tým týden po Evropě

Video: Crailsheim 2012

Poslední závod Europa Truck Trial

Spuštění nového webu

 

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.