VojtechKotous Datum: 2. 8. 2011

Téměř sedm let nám sloužil a soupeře svou sílou dráždil. Mnoho poháru nám vyhrál a body do tabulek sbíral. Nejprv český a pak dva evropský tituly zdolal. V Ostravě mu však olej došel a na svůj odpočinek odešel …. Takový byl náš šestilitrový motor, který se dne 30.7.2011 zadřel a opustil nás.

O víkendu 30.-31. 07.  proběhl další, již čtvrtý závod evropského truck trialu, který se konal na českém území. Přesněji v Ostravě – Vřesině. Závod doprovázeli jak komplikace mezi vedením a pořadateli, tak i špatné počasí, které způsobilo, že celý areál byl zaplácán bahnem, který ovlivňoval podmínky v sekcích a terén tak byl náročnější. I přes tohle všechno se začalo v sobotu jezdit a Tomáš s Ondrou měli závod zase perfektně rozjetý. Avšak v poslední sekci prvního závodního dne se na našem Unimogu zadřel motor, jelikož neměl skoro žádný olej. Byla to velice velká škoda, protože průběh závodu nasvědčoval tomu, že by jsme si z Ostravy mohli odvézt další slušnou porci bodů do celkového pořadí. Takhle jsme skončili na posledním sedmém místě a zbytek nášeho týmu musí během následujících dvou týdnu vyměnit motor a zprovoznit Unimoga, aby mohl být opět postaven do sekcí v Dalším závodě českého truck trialu, který se koná 20. – 21. 08 v Kunštátě.

Zde si můžete prohlídnout pár fotek ze soboty.

Europa Truck Trial Ostrava 2011

Comments are closed.