Jaroslava Kotousová Datum: 11. 9. 2018

Víkend  8. – 9. září 2018 byl jeden z nejnáročnějších a nejrozhodnějších víkendů celé sezóny. Jednalo se o poslední závodní víkend v tomto roce a konal se v Jihlavě.

Sobota začínala jako každý závod rozpravou, která byla nabitá informacemi a všemožnými novinkami. Posádky se rozjely do sekcí a začal nekompromisní boj o body. Ne o trestné body, ale o body, dle kterých se následně počítá celkové pořadí posádek za sezónu 2018. Trestné body se samozřejmě také sbíraly a skóre bylo vždy s nepatrným rozdílem mezi naší posádkou a posádkou Honzy Šebora. Boj o body končil v sobotu večer tak, že naše posádka byla na prvním místě o celé 2 body.

 

V neděli se tedy rozjel ,,nový“ závod a bojovalo se o každý bod . Naše posádka již věděla, že získat první místo na mistrovství je prakticky nemožné, protože náš největší soupeř Honza Šebor si hlídal každičký bod. A tak se naše posádka postupně smiřovala v celoročním hodnocení s druhým místem. V neděli díky bahenním pastím a někdy ne tak lehkým brankám skončilo pořadí závodu v Jihlavě takto:

  1. místo – posádka č. 230 – Jan Šebor / Jiří Vopalecký
  2. místo – posádka č. 214 – Tomáš Pražák / Ondřej Vodička
  3. místo – posádka č. 242 – Petr Kunz / Daniel Králík

 

Za všechny naše věrné fanoušky děkujeme Tomášovi a Ondrovi  za skvělé druhé místo.

A gratulujeme posádce se startovním číslem 230 Honzovi Šeborovi a Jiřímu Vopaleckému k výhře a získání titulu Mistra České republiky pro rok 2018.

Těšíme se na Vás příští rok TT klub Lom.

Vodičková E.

 

 

 

Comments are closed.