VojtechKotous Datum: 7. 9. 2010

O víkendu čtvrtého a pátého září se konal v rakouském Voitsbergu předposlední závod evropského poháru a rozhodovalo se tak o  šancích našeho týmu na obhájení evropského titulu. Rakouský Voitsberg byl stějně jako minulý rok blátivý a deštivý, a také úspěšný pro naší posádku. Tomáš Pražák s Ondřejem Vodičkou s dostatečným přehledem dokázali tento závod vyhrát a potvrdili tak, že o titul mistra evropy tohoto roku se rozhodne až  na posledním závodě v maďarském Lakiteleku a to následují víkend 11. – 12. září.

Druhý skončil Jörg Grafe, třetí se umístil Christoph Kaßen. Na čtvrtém místě skončila druhá česká posádka, která se účastní tohoto poháru. Bohouš Čáp a Rejšek (jak se nechává Jiří Ryšavý oslovovat). Tato dvojka se v průběhu prvního dne držela na druhém místě, během tohote dne jí však postihl defekt poloosy na jejich závodním voze Avia a postupně se propadla na čtvrté místo.

Tento závod přinesl našemu týmu velice užitečné body a během právě probíhajícího dne se přesune do Maďarska.

TTklublom.cz

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.