VojtechKotous Datum: 25. 10. 2011

Nedávno jsme vám slibovali, že se budeme snažit zveřejňovat fotografie a videa, která se nestihla umístit na web během sezóny a pokusit se zpříjemnit vám tak studené podzimní večery a minuty prosezené u internetu. Byli bychom rádi, kdyby jste si zvykli přibližně jednou za týden navštívit naše stránky a kouknout se, co je zde nového, popřípadě se zapojili do diskuzí na naší facebookové stránce. Teď už ale k novému příspěvku….

 

Jedná se o doplnění fotogalerie z první evropského závodu letošní sezóny, která je již za námi. První závod se jel v rakouském Kutzbühelu (výsledek ze závodu zde). Po závodě se zde objevilo jen pár fotek, proto jsme tuto fotogalerii doplnili o další zajímavé fotky. Za zmínku stojí připomenout místní počasí, které se během noci otočilo o 180 stupňů. První den byla nádherná slunečná obloha a vše doplňovali nádherná rakouské Alpy. Druhý den však byl tento pohled zcela jiný. Místo krásně zelených jehličnanů pod skalami byl vidět jen sníh. Ten však byl v dostatečné vzdálenosti od závodiště a nepodílel se tak na stav sekcí. Sami se však podívejte na pár dalších fotografií, jak zde závod probíhal.

První fotografie z tohoto závodu 

 

Pro další fotogalerie našeho týmu klikněte ZDE.

Prosím, podělte se se svými přáteli o tento článek prostřednictvím sociálních sítí a podpořte nás tak. Stačí přeci jen jednou kliknout.

Kategorie: Forografie, Mimo sezónu

Comments are closed.