VojtechKotous Datum: 26. 2. 2017

Po úspěšném prvním ročníku se v sobotu 18. února 2017 pořádal druhý zímní závod v truck trialu. Stejně jako minulý rok, byl i tento den věnován především všem fanouškům a sponzorům klubu. 

I přes chladné únorové počasí se do závodu přihlásilo 50 nadšenců, kteří si chtěli vyzkoušet své jezdecké zkušenosti v terénu. Také letos pro ně náš klub připravil tři závodní sekce, které se díky výkyvu teploty během dne měnily z promrzlé hlíny na mazlavé bláto. V každé sekci byl připraven jeden vůz s navigátorem, kteří měli za úkol radit jezdcům během jízdy, aby vše bylo pod kontrolou a všichni si mohli celý den užít naplno. Funkci navigátora si vzali na starosti Tomáš Pražák, Ondřej Vodička a Jan Šebor z CB Destrukce Team, kterému zároveň děkujeme za podporu a zapůjčení svého závodního Unimoga, který byl připraven v jedné ze tří sekcí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oproti loňskému roku byla součástí závodu ještě čtvrtá sekce, kde se závodilo s RC truck trialovým modelem. Tuto vydařenou sekci připravili Lucie Pechmanová se svým otcem Janem Pechmanem.  Výsledek z této sekce se započítával do celkového bodového hodnocení.  Na konci závodního dne se ukázalo, že tato sekce byla ta, která značně dokázala ovlivnit celkové bodové hodnocení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mimo hlavní závod bylo možné si také vyzkoušet jízdu v závodních off-road vozech.

Celé setkání završila nedělní společná prohlídka v nedalekém pivovaru Chodovar v Chodové Plané, kde pro zúčastněné byla připravena exkurze a výborné pivo a jídlo v místní restauraci Ve Skále.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Děkuji za jednu z nejlepších sobot, které jsem za poslední dobu zažila. Touto větou, kterou v sobotu odpoledne vyslovila jedna z nadšených účastnic zimního truck triálového závodu, se loučíme a těšíme se na třetí ročník.

Kompletně celý závod dojelo přibližně 6 žen a 26 mužů.

 

Výsledky muži

1. Lukáš Kaminský

2. Bohumil Hejral

3. Jan Kaminský

Výsledky ženy

1. Barbora Jelínková

2. Michaela Loučková

3. Eliška Vodičková

 

Děkujeme všem, kteří se závodu účastnili a především všem, kteří nám pomohli s přípravou celého víkendu.

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.